Říjen/október bude doslova nabit prezentacemi nových telefonů a mezi výrobci, kteří hodlají uvést své novinky nesmí chybět ani Nokia, potažmo HMD Global. Ti už sice ohlásili jednu akci na 4. října/októbra, kde by snad mohly být k vidění přístroje Nokia 7.1 a Nokia 7.1 Plus, ale chystají i další akci, a to na 11. října/októbra.

Pozvánka na akci pouze informuje o tom, že akce bude, ale nenabízí žádné podrobnosti k tomu, co bude oficiálně prezentováno. Jistě je zajímavé, že na tento termín má naplánovánu akci i Samsung, kde se spekuluje, že by mohl být představen telefon Galaxy A (2019), ale kdo ví.

O HMD Global se ví, že má v přípravách vlajkovou loď Nokia 9, ale zde je předpoklad uvedení až začátkem příštího roku. Šušká se také, že chystají herní telefon Nokia Gaming, ale nad jeho existencí visí velký otazník.

Je docela možné, že si představení telefonů Nokia 7.1 a Nokia 7.1 Plus rozdělí do dvou akcí a některé zdroje toto vidí jako jednu z možností. Nejlepší asi bude počkat na to, co HMD Global představí za dva dny a od toho se bude odvíjet i to, co uvedou následně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.