Bez paměťových karet bychom se rozhodně v dnešní době neobešli, protože nenažranost našich mobilních miláčků stoupá opravdu exponenciálně a nikdy neublíží mít více prostoru. A my pro vás dnes máme skvělou akci na jednu takovou sympatickou kartu, konkrétně Samsung EVO Plus 64 GB.

Samsung EVO Plus 64 GB je microSDXC karta s certifikací U3 Class 10, která zaručuje rychlosti až 80MB/s na čtení a 20MB/s na zápis. Což by mělo v klidu dostačovat na ukládání záznamů vašeho FullHD videa a samozřejmostí je pak veškerá odolnost proti teplotám, magnetismu a rentgenovým paprskům.

Ale teď samozřejmě k tomu nejzajímavějšímu a nejdůležitějšímu, tedy ceně. Díky slevovému kupónu UE6864 z e-shopu Cafago si kartu Samsung EVO Plus 64 GB můžete pořídit jen za 12.19 euro, což je opravdu za hubičku, navíc s dopravou zadarmo. Kupón je v platnosti až do 31.října, takže máte na rozhodnutí ještě pěkných pár týdnů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.