V poslední době nám jako houby po dešti rostou příklady velmi kreativního a jedovatého rýpání do konkurence, což je pro nás fajnšmekry ta pravá příležitost se pěkně posadit s kýblem popcornu a vychutnat si drama. A některé pokusy jako Xiaomi s balíčky produktů pojmenovanými po nových modelech iPhone nebo Huawei rozdávající powebanky novým majitelům iPhonů se dají pokládat za opravdu povedené.

Spojujícím faktorem většiny podobným akcí je „trollení“ některého z produktů od Applu a samozřejmě v této samostatné kategorii nemůže zůstat pozadu ani Samsung. Tentokráte se dočkalo velmi příjemného bonusu obyvatelstvo miniaturní ospalé holandské vesničky „Appel“, kde 50 z jejich 312 obyvatel dostalo zdarma nový telefon Samsung Galaxy S9. Pak už zbývalo jen vyměnit ceduli označující vesničku za jinou s nápisem „Samsung“…

Podobné vtipné kampaně jsou opravdu kořením rivality a konkurenčního boje a Samsung už v nich má poměrně dlouhou praxi. Ostatně stačí vzpomenout na nekončící rýpání do vykousnutí displeje po vydání iPhone X, i když soudě podle posledního vývoje designu telefonů vlevo a vpravo měli nakonec pravdu spíše jableční designéři. I tak palec nahoru za tuto kampaň a těšíme se na další.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.