OnePlus 6T je v posledních dnech ostře sledovaným telefonem, na který jsou fanoušci společnosti notně zvědaví. Očekává se, že by měl být představen 17. října/októbra. Máme tedy ještě celkem dost času na to, abychom se o něm dozvěděli co nejvíce.

Nezahálí ani designéři, kteří v plném nasazení vytvářejí renderované obrázky, které díky reálným fotkám kolujícím sítí dávají poměrně jasný vhled na to, jak bude chystaný telefon vypadat.

Dnešní čerstvé rendery zveřejnil na svém twitterovém účtu tipař @OnLeaks a připojil i krátké video. Obrázky v podstatě potvrzují to, co se očekává a jde především o snímač otisků, který bude integrovaný do displeje.

Dále je to poměrně decentní „kapkovitý“ horní výřez nad displejem, který by měl mít úhlopříčku 6,4 palce s rozlišením 2340×1080 pixelů, poměr stran by měl tedy být 19,5:9. AMOLED obrazovku by mělo chránit sklo Gorilla Glass 6.

Zadnímu panelu dominuje vertikálně uložený duální fotoaparát s LED bleskem, pod kterým je logo společnosti OnePlus. Co však mnohé fanoušky netěší je zrušení 3,5 mm audio jacku.

Rozměry OnePlus 6T by měly být 157,5×75,7×8,2 mm. A pokud bychom jej přeměřili přes vystouplý modul kamery, tedy v tom nejširším místě, bude tloušťka 8,6 mm. Celkově je tedy o něco málo širší než OnePlus 6, což by mohlo poukazovat i na větší kapacitu baterie. Očekává se také, že operačním systémem bude Android Pie s nadstavbou OxygenOS 9.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.