Vernee Thor Plus je od chvíle, kdy se dostal do prodeje, lákadlem pro ty potenciální kupce, kteří hledají obří kapacitu baterie a velmi dobrý poměr cena/výkon.

Velká 6200 mAh baterie se vlezla do poměrně štíhlého 8,7 mm celokovového těla, takže design nijak neutrpěl a výdrž telefonu je zajištěna. Výrobce tvrdí, že přístroj by měl bez úhony přežít v běžném provozu až jeden týden.

Ani další parametry telefonu nemusí v dnešní době zapadnout, i když nepatří k těm, které jsou zasaženy módními trendy Full-screen designu, duálních fotoaparátů a horních výřezů v displeji.

Vernee Thor Plus má AMOLED displej s úhlopříčkou 5,5 palce a rozlišením 1280×720 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6753 spárovaný s 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. V rámci foto výbavy je připraven zadní snímač s rozlišením 13 MPix a přední 8 MPix kamera.

Telefon sice není nějaká žhavá novinka, ale i tak má stále slušné parametry, které doplňuje i solidní cena. Vernee Thor Plus můžete aktuálně pořídit v oficiálním Vernee e-shopu pro Českou republiku za 3400 Kč v barvě černé nebo zlaté.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.