Produkty značky Apple opravdu nepatří k těm zrovna levným a k pořízení některého z nových modelů iPhone aby si člověk pomalu vyřizoval hypotéku. A protože právě iPhone patří k jednomu z mála telefonů co ztrácí svoji hodnotu velmi pomalu, tak i kusy z druhé ruky často stojí majlant. Jedním z nejlepších řešení se tak stává nákup repasovaného telefonu, na což jsou experti například na e-shopu Movilshack

.

A dnes pro nás připravili akci na několik verzí iPhone 7 v celé šíři barev od černé, zlaté, rudé až po stříbrnou a ve všech paměťových variantách. Takže za iPhone 7 s 32 GB paměti zaplatíte se slevovým kupónem SUPCWH jen 384 euro, za 128 GB variantu iPhone 7 pak s kupónem SUPCWH pak 415 euro a za nejvyšší verzi iPhone 7 s mamutí porcí 256 GB paměti jen 449 euro díky kupónu SUPERWH.

Pokud už nějaký ten telefon vlastníte, tak by se vám třeba mohla hodit kvalitní drátová sluchátka JBL T180A s 9mm dynamickým driverem a vylepšenými basy jen za 16.99 euro. Vše samozřejmě exkluzivně na e-shopu Movilshack.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.