Třetí odolný telefon z produkce značky Oukitel je už konečně v prodejích a první předprodeje pro Oukitel WP2 už se dokonce na e-shopu Gearbest blíží ke konci. A s posledními několika dny předprodejů nám výrobci nachystali ještě jedno video, tentokráte se díky teardown videu podíváme telefonu hezky pod kapotu.

A díky tomuto náhledu do útrob se můžete přesvědčit, že odolnost nového telefonu nejsou jen prázdná slova. Uvidíte tak pečlivé přišroubování zadního panelu zajišťující kompletní utěsnění, nebo vylepšené těsnění okolo vnitřního rámu. Dále pak třeba vodotěsný reproduktor a sluchátko, nebo pečlivě chráněný SIM šuplík či USB port. Ostatně mrkněte na video sami níže.

A podle výrobců by telefon neměl zaostávat ani po stránce výkonu, tedy alespoň v přímém souboji se srovnatelnou konkurencí. A jak důkaz nám nabízejí výsledek z Antutu, kde telefon Oukitel WP2 dosáhl 56.076 bodů a je tak na tom lépe než ostatní modely s procesorem MT6750T a 4 GB RAM. Telefon může dále nabídnout 6-palcový AUO LCD displej s FullHD+ rozlišením, 16 Mpix zadní duální fotoaparát, nebo třeba masivní 10.000 mAh kapacitu baterie.

Odolný Oukitel WP2 je stále k mání v předprodejích na e-shopu Gearbest za speciální cenu 219.99 dolarů, takže pokud vás tento kousek zaujal, tak neváhejte.