Zbrusu nové Xiaomi Mi 8 Lite sice některé pravověrné fandy asi lehce zklamalo, ale i tak se jedná o velmi zajímavý telefon, který ale bude muset hodně bojovat s nedávno vydaným Mi A2. Každý slevový škrt je tak dobrý, takže jsme rádi, že vám dnes můžeme nabídnout slevový kupón na nejvyšší verzi tohoto telefonu ze zásob e-shopu Geekbuying.

Jak určitě víte, tak Xiaomi Mi 8 Lite sice nabízí design podobný plnokrevnému Mi 8 s vykousnutým displeje, ale vnitřnosti telefonu jsou přece jen poměrně jiné. Takže se dočkáme 6,26-palcového displeje s FullHD+  rozlišením 2280 x 1080 pixelů, procesoru Snapdragon 660 AIE, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 12 Mpix + 5 Mpix zadního duálního fotoaparátu, 24 Mpix selfie kamerky, 3350 mAh kapacity baterie s podporou rychlo-nabíjení QC3.0 a dalšími vymoženostmi. Pro našince se však bohužel sluší poznamenat, že schází u stále poměrně rozšířené LTE pásmo B20.

 

Xiaomi Mi 8 Lite si i tak můžete pořídit levněji s kupónem MGYKXQRF v šedé/zlaté/modré barvě a nejvyšší 6 GB +  128 GB verzi jen za  369.99 dolarů. jedná se samozřejmě pouze o předprodeje, takže ještě není jisté přesné datum odeslání zásilek.