Zhruba tři týdny nás dělí od představovačky letošní řady Huawei Mate a mnozí z nás už jsou pořádně natěšení. Průběžně se nám dostává různých informaci jak o modelu Mate 20, tak i o modelu Mate 20 Pro a dnes se mrkneme na barevné varianty druhého jmenovaného.

Renderované obrázky by měly být oficiální a objevily se na stránkách Winfuture.de. Je zřejmé, že Mate 20 Pro bude nabízen ve třech barevných variantách a na své si přijdou jak vyznavači klasické barevnosti, tak i ti kteří dávají přednost trendy barevným přechodům.

První barevná varianta je naprostá klasika a zadní kryt je černý, i když trochu připomíná model OnePlus 6 a jeho barevnou variantu Mirror Black.

I druhá barevná varianta spíš přitáhne ty, kteří nepotřebují mít telefon vyveden ve všech barvách duhy. Varianta Pinstripe Blue asi nejvíc ze všech tří budí dojem texturovaného povrchu, i když je zadní panel skleněný.

Nu a poslední barevná varianta je ta s barevným přechodem a dosti se podobá tomu, co jsme viděli u Huawei P20 Pro a jeho barevné varianty Twilight.

Samozřejmě si na obrázcích nelze nepovšimnout čtvercového modulu fotoaparátu s optikou z dílen Leica, přičemž modul čítá tři snímače a LED blesk. A každopádně nelze přehlédnout ani horní výřez nad displejem a poměrně útlou bradu telefonu, což je díky tomu, že snímač otisků je integrován do displeje.

Co však na obrázcích vidět není, je použitý procesor, kterým bude novinkový Kirin 980, který by měl podle všeho být výkonnější než Apple A12 Bionic. Předpokládáme, že do 16. října/októbra, kdy bude řada Huawei Mate představena se k nám donesou další informace o chystaných telefonech, takže zůstaňte na příjmu.