Oficiální vyjádření značky OnePlus o plánovaném odebrání 3.5mm audio jacku u chystaného modelu OnePlus 6T se nesetkalo zrovna s pozitivním ohlasem fanoušků, i když se samozřejmě zástupci firmy snažili mermomocí své myšlenkové pochody objasnit. Hlas lidu zazněl poměrně jasně v anketě na Twitteru, kde se OnePlus včera uživatelů zeptali, co považují za nejlepší součást vybavení OnePlus 6. Nu, načasování této otázky asi nebylo nejšťastnější…

Velká většina respondentů totiž vybrala právě 3.5mm audio jack jako nejlepší součást vybavení a OnePlus 6 a poslala tak poměrně jasnou odpověď vedení firmy, co si o plánovaném kroku myslí. Samozřejmě nemohly chybět ani vtipné a sarkastické reakce včetně vida s vlastním výrobou jacku pomocí vrtačky. Část uživatelů však vzala nakonec anketu na milost a mezi odpověďmi se dostalo i na očekávané benefity jako je super rychlé nabíjení Dash Charge nebo cena.

OnePlus určitě nejsou prvním ani posledním výrobcem, který na 3.5mm audio jack sáhnul a v budoucnu se dá ještě více očekávat jeho ústup ze slávy. Pro fanoušky pak nebude jiné možnosti než si na tento trend zvyknout, protože je velmi nereálné, že by dokonce ani vlna fanouškovské nevole mohla něco reálně změnit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.