Podle všeho se představení netrpělivě očekávaného nového OnePlus dočkáme někdy v polovině října (spekuluje se hlavně konkrétně o 17. říjnu) a tak se frekvence úniků a zaručených informací ohledně OnePlus 6T budou jen a jen stupňovat. Dnes pro vás máme další sérii snímků tohoto telefonu pocházející ze sociální sítě Weibo, které vypadají nejen velmi věrohodně, ale zároveň potvrzují drtivou většinu předchozích odhadů.

Všechny publikované snímky zachycují pouze přední část telefonu, takže můžeme jen hádat přesný design zadního panelu, ale i tak je na co dívat. Vestavěná čtečka otisků prstů přímo v displeji je už dávno jasnou věcí, ale protože je displej rozsvícený, tak jsou jasně viditelné přesné rozměry rámečků kolem displeje samotného. Jen samozřejmě vezměte v potaz, že telefon je vyfocen v ochranném obalu.

This slideshow requires JavaScript.

K ochrannému obalu se váže i malá perlička, protože pokud se dobře podíváte na spodní stranu telefonu, tak je jasně vidět výřez obalu na 3.5 mm audio jack… Ten jak známo na novém OnePlus 6T podle vyjádření šéfů firmy nebude, takže se pravděpodobně jedná buď o starší variantu obalu, případně adaptovaný obal třeba z minulé generace OnePlus 6.

Jinak snad stojí za zmínku jen velmi decentní kapkovité vykousnutí v horní části displeje, které není ani příliš hluboké, takže by nemělo působit příliš rušivě jako u některých konkurenčních modelů. Specifikace telefonu by se neměly příliš lišit od spekulativních odhadů, takže v podstatě jediné co zbývá je přesná cena telefonu a datum vydání.