V záplavě všemožných gadgetů a elektronických „blbostí“ se občas na čínských e-shopech najde i překvapivě použitelná vymoženost, která ani nemusí být nějak extra drahá. Přesně takový je i velmi šikovný zámek s odemykáním pomocí otisků prstů, který je k nalezení na e-shopu Cafago. A samozřejmě se nakupuje ještě lépe a radostněji se slevovým kupónem.

Tento chytrý zámek se může hodit k uzamčení například kola, skříně nebo v podstatě čehokoli a rozměrově se navíc jedná o velmi kompaktní kousek. Uzamčení na otisk prstu je velmi bezpečné a můžete si navíc pro jistotu nastavit celkem až 10 různých otisků pro dvojici administrátorů. Díky 300 mAh kapacitě baterie by zámek měl vydržet v provozu až dva roky, ale není samozřejmě problém ho pomocí USB portu dobít. Potěší i certifikace IP65 pro voděodolnost a trojbarevná stavová LED dioda.

A jak jsme slíbili, tak ani nebudete muset sáhnout nějak extra hluboko do peněženky, protože tento chytrý zámek si se slevovým kupónem UE2436 můžete pořídit jen za 19,40 euro na e-shopu Cafago. Platnost kupónu je pak až do 31. října.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.