Úspěch prvního herního telefonu Black Shark, na kterém se podílela i společnost Xiaomi, byl doslova velkolepý. Proč se tedy na něj nepokusit navázat a připravit jeho druhou generaci? Ta by měla nést jednoduchý název Black Shark 2.

První generace „Černého žraloka“ byla osazena procesorem Snapdragon 845 s grafikou Adreno 630, měla bez mála 6 palcový displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, vodní chlazení a další spoustu vychytávek.

Překoná Black Shark 2 svého předchůdce? Těžko říci, protože certifikátoři Tenaa jsou zatím skoupí na slovo a o parametrech taktně mlčí. Na vědomí, že mají telefon na svých stolech, dali pouze snímky čelního a zadního panelu přístroje a jeho kódovým označením AWM-A0.

To však není nic neobvyklého a v mnoha případech byly zkoumané telefony nejdřív k vidění jen na fotkách, ke kterým byl posléze přidán i seznam hlavních specifikací.

Takže dneska se tedy pobavíme jen o designu Black Shark 2. Z fotek je zřejmé, že vzhled bude téměř identický jako u předchozí generace. Zadní panel nese duální fotoaparát s LED bleskem a pod ním je snímač otisků prstů. Nechybí ani „prolomené“ S jako logo. Stejně tak bude na zádech zelené prolomené ohraničení středové části panelu.

Přední panel je tak trochu oříšek, protože je vyfocen s vypnutým displejem. Při opravdu velkém zvětšení snímku a bedlivém pozorování to vypadá, že nad displejem je horní výřez s viditelným snímačem fotoaparátu. Jak široké jsou boční rámečky či brada si netroufáme odhadovat.

Ovšem toto je jen prvotní zpráva z Tenaa a zpravidla tak do týdne certifikátoři doplní další informace, proto si na ně raději počkejme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.