Do oficiálního uvedení letošních Google telefonů Pixel 3 a Pixel 3 XL zbývá jen pár dnů a všichni jsou plni očekávání, a to i přesto, že o obou přístrojích toho už hodně víme.

A budeme toho vědět ještě mnohem více díky známému tipaři Evanovi Blassovi, který na Twitteru ukázal nejčerstvější rendery čelních panelů obou telefonů. Ale obrázky vlastně jen potvrzují předchozí úniky.

Pixel 3 XL je na první pohled a ve srovnání se svým menším bratrem skutečně veliký a masivní. Nakonec aby ne. Měl by mít displej bez mála 7 palcový s výrazným horním výřezem. To Pixel 3 by měl mít obrazovku s úhlopříčkou 5,4 palce bez výřezu. Dále pak oba přístroje budou osazeny procesorem Snapdragon 845 se 4 GB RAM.

Kromě zmiňovaných renderů také sítí kolují screenshoty displeje Pixelů s pohledem na rozhraní foto aplikace Google Camera a také na nové rozhraní Google asistenta. Je patrno, že oboje UI byla zjednodušena a uživatelům umožní snadnější ovládání.

Podle všeho bychom se uvedení Pixel 3 a Pixel 3 XL měli dočkat 9. října/októbra a vedle nich budou prezentována i další Google zařízení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.