Spolu s několika novými modely telefonů bylo na představovačce značky Meizu před třemi dny v Pekingu rušno i ohledně nových doplňků. Kromě zbrusu nové powebanky došlo i na představení nové generace bezdrátových sluchátek Meizu EP52 Lite a protože Meizu kdysi začínali čistě jako audio firma, tak je jasné, že nepůjde jen o nějaká chrastítka. Navíc se na ně už od pondělka chystá na e-shopu Gearbest prodejní akce.

Meizu EP52 Lite jsou bezdrátová sluchátka do uší spojená kabelem s trojtlačítkovým ovládáním, která se vyznačují moderním designem, ultra nízkou váhou pouhých 2,3 g a novou cívkou reproduktoru z 10 mm bio-vlákna. Potěší i certifikace IPX5 chránící před poškozením vodou či potem, stabilní a úsporné připojení Bluetooth 4.2 nebo vestavěný MEMS mikrofon s technologií potlačení ruchů. Baterie má velmi sympatických 100 mAh, nabije se jen za 1.5 hodiny a vydrží až 8 hodin soustavného poslechu.

První prodeje sluchátek Meizu EP52 Lite začnou na e-shopu Gearbest v pondělí 24. září v 7:00 našeho času a každý den až do 30. září bude 50 prvních zákazníků denně (opět od 7:00 ráno) odměněno cenou sníženou až na 9.99 dolarů. A to za podobná kvalitní sluchátka Meizu opravdu není mnoho. A i když třeba nechytíte super výhodnou cenu, tak nepřijdete zkrátka protože bleskové prodeje mají sníženou cenovku na 18.99 dolarů, což potěší.

A v pondělí dojde i na další speciální promo akci, protože bude až do 30. září k mání levněji výborná dash kamera Alfawise MB05, která může nabídnout třeba FullHD záznam, senzor Sony IMX323 se světelností f/1.4, 170-stupňový úhel záběru, 2.4-palcovou obrazovku nebo Wi-Fi připojení. Prvních pět kusů každý den v 7:00 bude k mání za 42.99 dolarů, zbytek pak v bleskových prodejích za 47.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.