Chytré náramky řady Mi Band od Xiaomi si už i u nás za dobu své existenci vydobyly velmi slušné renomé, protože za velmi příznivé ceny nabízí opravdu hodně muziky. Zatím poslední generace Xiaom Mi Band 3 byla představena nedávno spolu s telefony Mi 8, ale až v posledních dnech se do obchodů dostala i verze s integrovaným NFC čipem. A předprodeje právě této verze odstartovaly už i na e-shopu Geekbuying.

Xiaomi Mi Band 3 nabízí oproti minulé generaci výrazně větší displej, tentokrát se jedná o 0,78-palcovou OLED obrazovku s rozlišením 128 x 80 pixelů, kam se vejdou už i obsahy notifikací. I baterie sympaticky narostla na 110 mAh, takže podle výrobce nyní slibuje zhruba 20 dní výdrže na jedno nabití. Náramek se k telefonu připojuje prostřednictvím úsporného Bluetooth 4.2 LE a výbava zahrnuje i spoustu dalších vychytávek jako je měření srdečního tepu, sportovní funkce, krokoměr nebo voděodolnost až do hloubky 50 metrů. Nu a v nové verzi samozřejmě i integrovaný NFC čip.

Novou verzi Xiaomi Mi Band 3 můžete v předprodejích na Geekbuying najít už dnes za cenu 59.99 dolarů, ale v nabídce jsou samozřejmě i kousky základní verze v rozdílných barvách a s možností doručení z evropských skladů. Takže se na stránky určitě mrkněte, tedy pokud vás Xiaomi Mi Band 3 zaujal.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.