Herní telefon Xiaomi Black Shark zaznamenal ihned po svém uvedení obrovský zájem potenciálních kupců a jeho první várka byla rozebrána během několika vteřin. Od startu prodeje však již uběhl nějaký ten pátek a telefon Black Shark je aktuálně v akci u prodejce Gearbest a my pro vás máme navíc slevový kupón, který najdete na konci článku.

I když na telefonu známé logo Xiaomi nenajdeme, vývoj telefonu byl z většiny financován tímto čínským gigantem. V podstatě neomezené zdroje jsou znát, protože telefon disponuje opravdu velmi pokročilým a výkonným hardwarem a navíc velmi slušivým a zároveň bytelným zpracováním.

Black Shark

Black Shark dostal disponuje 5,99-palcovým 18:9 displej s FullHD+ rozlišením (2160×1080 pixelů), 97 % DCI-P3 barevným gamutem a 550 nity jasu. Podle všeho sice displej nemá obnovovací frekvenci 120Hz jako třeba Razer Phone, ale na druhou stranu by k vylepšení obrazu měl přispět integrovaný čip od Pixelworks, který se postará o optimalizaci při rychlých scénách.

O výkon se postará procesor Snapdragon 845 spol s grafikou Adreno 630, 6GB/8GB LPDDR4X RAM a 64GB/128GB UFS 2.1 vnitřní paměti. A protože jde o herní telefon, tak nemůže chybět pořádné vodní chlazení, které by mělo pomoci snížit teploty v zátěži až o 8 stupňů. Co se týče fotoaparátů, tak má telefon duální zadní sestavu se 20 Mpix + 12 Mpix senzory a světelností f/1.75 spolu se selfie 20 Mpix kamerkou se světelností f/2.2.

Black Shark je aktuálně k dostání za 489,99 dolarů na tomto odkazu, ale nesmíte zapomenout použít slevový kupón ve tvaru GBblackshark1. A taky mějte na paměti, že nabídka je omezena počtem 100 kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.