Bez paměťových karet bychom se rozhodně v dnešní době neobešli, protože spotřeba úložného prostoru našich mobilních telefonů stoupá opravdu exponenciálně a nikdy neublíží mít více místa. A my pro vás dnes máme zajímavou akci na jednu takovou sympatickou kartu, konkrétně Netac 64GB Pro.

Netac 64GB Pro je microSDXC karta s certifikací UHS-I U3, která by měla dosahovat rychlostí až 90 MB/s pro čtení a 80 MB/s pro zápis. Což by mělo v klidu dostačovat na ukládání záznamů vašeho FullHD videa a samozřejmostí je pak veškerá odolnost proti teplotám, magnetismu a rentgenovým paprskům.

Netac 64GB Pro

Ale teď samozřejmě k tomu nejzajímavějšímu a nejdůležitějšímu, tedy ceně. Díky slevovému kupónu PS5964, který můžete uplatnit na e-shopu Cafago můžete kartu Netac 64GB Pro pořídit jen za 10,1945 euro, což je opravdu za pár korun a doprava je zadarmo. Kupón bude platit až do 31. října/októbra, takže nějakou dobu můžete ještě přemýšlet.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.