Tak už můžeme konečně definitivně pohřbít veškeré spekulace ohledně vzhledu a designu chystaného OnePlus 6T, protože se dnes na webu konečně objevily první oficiální snímky. Z nich je zcela jasné, že design bude velmi podobné minulé generaci OP6 a změn tak nebude zrovna mnoho. některé by však mohly být poměrně zásadní, protože by se podle všeho mohlo možná dostat i na bezdrátové nabíjení. Tomu nasvědčuje i mírně tlustší profil telefonu a OnePlus by tak konečně mohli plně využít výhod skleněného zadního panelu.

Alespoň už je zcela jasné, že zadní fotoaparát bude opravdu duální a vertikálně uspořádán, navíc by se také zmíněná vyšší tloušťka telefonu mohla projevit i pozitivně, protože by poprvé čočka zadního fotoaparátu neměla vystupovat. Jasná a potvrzená je také integrovaná čtečka otisků prstů přímo v displeji a podle všeho dostane telefon do vínku u pořádně velký 6,41-palcový AMOLED displej s malým kapkovitým vykousnutím a procesor Snapdragon 845.

Na světě už je také i první oficiální teaser video, ale v něm nám za pár sekund pán s kouzelným indickým přízvukem neřekne opravdu nic moc zajímavého. Ale každopádně potěší vidět telefon v plné kráse hezky naživo. Oficiální představení OnePlus 6T by mělo proběhnout už 17. října, takže fanoušci mají zhruba měsíc na najití toho správného kladiva na prasátko.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.