Tak už můžeme konečně definitivně pohřbít veškeré spekulace ohledně vzhledu a designu chystaného OnePlus 6T, protože se dnes na webu konečně objevily první oficiální snímky. Z nich je zcela jasné, že design bude velmi podobné minulé generaci OP6 a změn tak nebude zrovna mnoho. některé by však mohly být poměrně zásadní, protože by se podle všeho mohlo možná dostat i na bezdrátové nabíjení. Tomu nasvědčuje i mírně tlustší profil telefonu a OnePlus by tak konečně mohli plně využít výhod skleněného zadního panelu.

Alespoň už je zcela jasné, že zadní fotoaparát bude opravdu duální a vertikálně uspořádán, navíc by se také zmíněná vyšší tloušťka telefonu mohla projevit i pozitivně, protože by poprvé čočka zadního fotoaparátu neměla vystupovat. Jasná a potvrzená je také integrovaná čtečka otisků prstů přímo v displeji a podle všeho dostane telefon do vínku u pořádně velký 6,41-palcový AMOLED displej s malým kapkovitým vykousnutím a procesor Snapdragon 845.

Na světě už je také i první oficiální teaser video, ale v něm nám za pár sekund pán s kouzelným indickým přízvukem neřekne opravdu nic moc zajímavého. Ale každopádně potěší vidět telefon v plné kráse hezky naživo. Oficiální představení OnePlus 6T by mělo proběhnout už 17. října, takže fanoušci mají zhruba měsíc na najití toho správného kladiva na prasátko.