Odolný chasník s masivní baterií Oukitel WP se dostane do prodeje už příští úterý a my pro vás dnes máme ještě jedno video dokumentující nezničitelnost tohoto telefonu. V něm se totiž velmi zblízka potká dvakrát s jedoucím vozem a podívá se hezky zblízka pod jeho kola. Stejně se proletí vzduchem a vyzkouší si pád z výšky na beton. Samozřejmě ale jeho odolná konstrukce vyztužená ochranným sklem Gorilla Glass vše vydrží a drsné testování telefon přežije bez ztráty kytičky.

Oukitel WP2 je samozřejmě vybaven odolnou certifikací IP68, ale i ostatní hardwarová výbava určitě není k zahození. Telefon může nabídnout 6-palcový displej s FullHD+ rozlišením, octa-core procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix senzor Samsung S5K2P7 + 5 Mpix sekundární senzor pro duální zadní fotoaparát, true tone LED blesk, 8 Mpix selfie kamerku se senzorem GC8024, masivní 10.000 mAh kapacitu baterie s 9V/2A rychlo-nabíjením skrze USB Type-C port, podporu dual SIM hybridního slotu, NFC čip a systém Android 8.0 Oreo.

První globální předprodeje budou zahájeny už 25. září a oficiální cena telefonu se bude pohybovat kolem 200-250 dolarů. Ale je jasné, že pro předprodeje nasadí výrobce nějakou speciální cenovou akci a jsme zvědavi jak se pochlapí na Gearbestu, kde bude telefon exkluzivně pro předprodeje k mání. Oukitel WP2 vypadá velmi nadějně pro všechny, co touží po pořádném odolném mackovi s obří baterií, tak snad nezklame.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.