Popularita chytrých hodinek je v poslední době přímo úměrná jejich dostupnosti, protože ceny jsou opravdu na historickém minimu a i velmi solidní modely jsou k mání za hubičku. Tak proč si nevyzkoušet komfort mít přímo na zápěstí pomocníčka ke sportovním výkonům, či asistenta pro veškeré notifikace a informace z telefonu. Jedny takové lehce tajemné bezejmenné chytré hodinky pro vás dnes máme přímo z Ebay, kam je čínský výrobce nachystal k prodeji.

Chytré hodinky mohou nabídnout 1,22-palcový kruhový IPS displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, hned dva procesory MTK6261 a MTK2502, slot na micro SIM kartu a microSD kartu, 0.3 Mpix kamerku a vestavěnou 380 mAh kapacitu baterie. Hodinky připojíte k telefonu pomocí Bluetooth 4.0 a zvládnou celou škálu funkcí od krokoměru, notifikací, hlídání spánkového rytmu, dálkové ovládání fotoaparátu a spoustu dalších.

A cena je poměrně lidová, protože si je za 15.99 euro hezky pořídíte přímo z Ebay, čímž odpadnou případné starosti s platbou nebo objednávkou, protože jste krytí záštitou amerického obřího gigantu. Vyzkoušíte si jedny takové pořídit ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.