Popularita bezdrátových sluchátek je v poslední době na vzestupu, ostatně komfort bez kabelů má něco do sebe. Navíc spousta moderních telefonů přestává nabízet 3.5 mm audio jack, takže je bezdrátová cesta pro mnohé uživatele jen logickou odpovědí novému trendu. My pro vás dnes máme slevový kupón z e-shopu Gearbest na povedená Bluetooth sluchátka KZ BTE, takže se směle nechejte inspirovat.

Bezdrátová sluchátka KZ BTE nabízí díky 8mm dynamickému reproduktoru a technologii tlakového měniče (balanced armature) vyšší kvalitu zvuku a díky modernímu Bluetooth čipu CSR 8645 s podporou bezztrátového kodeku aptX neutrpí zvuk ani kvůli bezdrátovému přenosu. Mikrofon s potlačením ruchů s technologií CVC také neurazí. Samozřejmostí je i podpora AAC formátu, Bluetooth samotný je pak ve verzi 4.2 s EDR. Sluchátka mají velmi pohodlnou konstrukci s ultra-jemnými silikonovými špunty, takže nehrozí nějaké zbytečné rozdírání uší.  Potěší pak certifikace IPX6 pro odolnost vůči potu a vodě, stejně jako vestavěná baterie s kapacitou 130 mAh slibující až 8 hodin hudebního provozu.

A teď k tomu nejdůležitějšímu, bezdrátová sluchátka KZ BTE si na e-shopu Gearbest díky slevovému kupónu GBCEKZBTE můžete pořídit jen za 17.99 dolarů, prvních 30 nejrychlejších zákazníků dokonce jen za 9.99 dolarů. Tak na co ještě čekáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.