Ohodnoťte článek

Fanoušci značky Nubia se začátkem měsíce dočkali nového přírůstku Nubia Z18. Telefon má velmi dobré parametry a dokonce i horní výřez se omezil pouze na stále častěji používanou „kapku. Ovšem ještě před uvedením Nubia Z18 se spekulovalo o jiném vzhledu a na síti kolovaly obrázky telefonu této značky se sekundárním displejem.

Telefon měl úzké rámečky a zadní panel ukrýval kromě duálního fotoaparátu i druhý displej. Telefony se dvěma displeji nejsou v podstatě žádnou novinkou, protože s nimi na trh přišly společnosti ZTE, Samsung nebo YotaPhone a vlastně i Meizu vydalo své Meizu Pro 7.

Nubia se sekundárním displejem se však svým vzhledem blíží spíše k telefonu YotaPhone, než k Meizu Pro 7 a to díky tomu, že sekundární obrazovka na zadním panelu pokrývá poměrně velkou plochu.

Značka dost možná s vydáním Nubia Z18 neupustila od vývoje telefonu se dvěma displeji, jak by se mohlo zdát. Na čínském Weibo se totiž znovu ojevují fotky, které mají údajně zobrazovat právě takový přístroj.

Rámečky na čelním panelu jsou opět velice subtilní, zadní obrazovku však obklopují o poznání širší rámečky a sekundární obrazovka je také menší než ta primární, protože nad ní je uložen horizontální modul fotoaparátu.

Snímač otisků je umístěn na boku telefonu a kromě toho, co lze z fotek vypozorovat neexistují žádné další informace o parametrech. Mohlo by však jít jen o prototyp, který se vlastně ani nemusí dostat na trh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.