Honor Magic 2 se stal velkým překvapením veletrhu IFA v Berlíně, kde byl prezentován s tím, že bude silným konkurentem Oppo Find X. Telefon by měl mít minimální nebo nulové rámečky, pop-up kameru a maximální užitnou plochu displeje.

Na jeho uvedení se stále čeká, ale podle toho, že Honor už rozesílá pozvánky na 26. října/októbra víme, že v tento den se Magic 2 stane oficiálním. Další zajímavou věcí na pozvánce je obrázek telefonu, který naznačuje, že kromě výše uvedených vychytávek se dočkáme i snímače otisků prstů, který bude integrován do displeje.

Další zvěsti o Honor Magic 2 tvrdí, že bude osazen zbrusu novým procesorem Kirin 980, který je určen pro ty nejvýkonnější telefony s podporou AI. A díky tomu, že bude telefon vybaven „vysunovací“ kamerou, můžeme počítat s tím, že nebude nutno využít poněkud kontroverzního horního výřezu a také poměr obrazovky vůči tělu by měl být díky tomu 100%.

Hovoří se i o tom, že by mělo dojít i na super rychlé 40W nabíjení Magic Charge. Takže pokud budou všechny tyto inovace a parametry skutečně využity, stane se Honor Magic 2 skutečně špičkovým telefonem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.