Nový super levný Oukitel C12 Pro už konečně dorazil i do předprodejů a výrobci ho prvním hladovým zákazníkům budou servírovat ve spolupráci s osvědčenými e-shopy Gearbest a DX. Cena tohoto levného kousku se bude v předprodejích pohybovat až na hladině 69.99 dolarů, takže rozhodně nepůjde o nice nákladného. Co všechno ale tento telefon za tyto peníze může nabídnout ?

Samozřejmě nepůjde o žádného velkého trhače asfaltu, ale soupis specifikací nezní úplně zle. Oukitel C12 Pro se hlavně hodlá chlubit velkým 6,18-palcovým displejem, ale bohužel lehce ubral na hustotě pixelů. Dále pak nabídne quad-core procesor MT6739, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, dvojici SIM slotů a nezávislý microSD slot, 3300 mAh kapacitu baterie, zadní duální fotoaparát s 8 Mpix + 2 Mpix senzory, 5 Mpix selfie kamerku a operační systém Android 8.1 Oreo.

Telefon bude k mání ve třech barevných variantách – černé, fialové a zlaté šampaň barvě, a předprodeje odstartují právě dnes, tedy 17. září. Zmíněné partnerské obchody budou mít Oukitel C12 Pro v nabídce za speciální cenu 79.99 dolarů, která se v každodenních závodech v rychlosti klikání dá srazit až na 69.99 dolarů. Více informací o telefonu a předprodejových akcích najdete na oficiálních stránkách Oukitelu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.