Společnost OnePlus, pověstná svými „vrahy vlajkových lodí“ z oblasti mobilních telefonů se chystá „vraždit“ i na poli chytrých televizí. Na stránkách OnePlus fóra to radostně oznamuje Pete Lau s tím, že vždy byli týmem nadšených snílků, kteří chtějí nabízet ty nejlepší technologie na světě.

Lau potvrdil, že si už nějaký čas pohrávají s myšlenkou nabídnout svým fanouškům kromě skvělých telefonů další produkt a pomalu začínají pracovat na vývoji chytré televize, která by měla nejen špičkové parametry, ale její cena by vycházela ze stávající cenové politiky společnosti.

A kdy bychom se tedy OnePlus TV mohli dočkat? Inu, těžko říci, protože Pete Lau v tomto ohledu příliš konkrétní není a jen naznačuje, že by to snad nemuselo trvat dlouho, kdy by se jejich první inteligentní televize mohla objevit na trhu.

Tvrdí také, že v horizontu příštích pěti let výzkum a vývoj 5G sítí a umělé inteligence pokročí natolik, že by se jejich televize mohla stát propojením všech nových technologií a nabídnout tak výborné uživatelské zážitky. Tento krok je pro společnost velkou výzvou pro pokoření hranic v oblasti nových technologií a zároveň i posunem v rámci vývoje inovativního hardware, software a designu.

Samozřejmě, i pro fanoušky OnePlus mohou znít tato slova jako rajská hudba. Mějme však na paměti, že od myšlenky, přes vývoj a finální produkci je potřeba ujít velký kus cesty. Takže neočekávejme, že bychom třeba už v příštím roce našli OnePlus TV v nabídkách e-shopů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.