V dnešní době je i pro velké značky v podstatě nemožné udržet pod pokličkou informace a zejména vzhled svých nejnovějších modelů a dříve nebo později se tak dostanou na veřejnost ještě před vydáním a oficiálním představením. Dnes se dostalo na údajné první snímky chystaného OnePlus 6T a vše vypadá poměrně věrohodně a souhlasí s doposud zveřejněnými informacemi o tomto telefonu.

Potvrzen je tak design s „kapkovitým“ vykousnutím displeje, které se stává v poslední době více a více populární. Konkurence se často snaží vykousnutí vyhnout už úplně a pohřbít tak tuto slepou vývojovou větev, ale vysouvací fotoaparáty jsou stále poměrně drahou variantou. Kapkovité vykousnutí tak vypadá jako rozumný kompromis, který nepůsobí zvláště rušivě a na druhou stranu dává výrobci prostor k umístění senzorů bez designových výstřelků.

OnePlus 6T by mělo být jakýmsi hybridem toho nejlepšího z posledních modelů OPPO a Vivo dostupné pro globální trhy. Na jednu stranu bychom se měli dočkat designu podobnému poslednímu OPPO se čtečkou otisků prstů vestavěnou přímo v displeji a na druhou pak TOF 3D technologii fotoaparátu od Vivo nejen pro snímání obličeje, ale i podporu ovládání gesty a pokročilou AR (Augmented Reality).

Souhrn údajných specifikací OnePlus 6T tak zahrnuje 6,4-palcový OLED displej, procesor Snapdragon 845 s 8 GB RAM a 128 GB vnitřní pamětí, 12 Mpix primární zadní fotoaparát s variabilní světelností f/1.5-f/2.4 + 20 Mpix sekundární senzor + TOF 3D kamerku, 25 Mpix selfie AI snímač nebo 3700 mAh kapacitu baterie s 50W rychlo nabíjením Dash Charge schopných doplnit 40 % za pouhých 10 minut. No nebudeme lhát, těšíme se.