Razer připravuje nástupce svého veleúspěšného herního telefonu, který ponese název Razer Phone 2. Tomuto stroji je v posledních dnech věnováno poměrně dost pozornosti, protože podle testů v Antutu a Geekbench by mohlo jít o jeden z nejvýkonnějších telefonů s procesorem Snapdragon 845.

Sice se očekávalo, že Razer Phone 2 bude uvolněn až na konci letošního roku, ale zdá se, že bychom se jej mohli dočkat podstatně dřív. Společnost totiž zveřejnila pozvánku na akci, která se bude konat 10. října/októbra. A podle sloganu: Flagship // Gaming, bychom mohli tipnout, že bude skutečně uvedena druhá generace populárního herního telefonu.

Razer Phone 2

Z toho, co zatím o Razer Phone 2 víme můžeme uvést, že použitým procesorem bude Snapdragon 845, který doplní 8 GB RAM a kapacita interní paměti zřejmě bude až 512 GB. Displej by měl mít rozlišení 2560×1440 pixelů, poměr stran 16:9 a úhlopříčku 5,7 palce s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Design druhého Razeru bude velice podobný vzhledu toho prvního, ale podle některých spekulací by zadní strana mohla obsahovat čtvercový dotykový panel, který by měl při hraní her sloužit k pohodlnějšímu ovládání.

Nu a podle tipaře Ronalda Quandta bychom se mohli dočkat i proprietární technologie LED podsvětlení, kterou známe z mnoha dalších herních produktů společnosti Razer. Každopádně do prezentace samotné zbývá téměř měsíc, takže je jisté, že nějaké další podrobnosti se k nám určitě ještě donesou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.