Popularita vlajkového modelu Xiaomi Mi 8 trhá prodejní rekordy a tak je jen logické, že se i čínské internetové obchody předhánějí ve výhodných nabídkách tohoto parádního telefonu. Což je jen dobře, protože Mi 8 si tuto zvýšenou pozornost zaslouží, protože se jedná momentálně o jeden z nejlepších modelů se skvělým poměrem cena/výkon. A my pro vás dnes máme další slevové kupóny, tentokrát z e-shopu Geekbuying.

Opakování základních specifikací Xiaomi Mi 8 je sice nošením dříví do lesa, ale pro klid duše to musím rychle prosvištět. Telefone je fešák z kombinace skla a kovu, který může nabídnout například 6,21-palcový Samsung AMOLED displej s FullHD+ rozlišením 2248 x 1080 pixelů, procesor Snapdragon 845, 6 GB RAM, až 256 GB vnitřní paměti, 12 Mpix + 12 Mpix zadní duální fotoaparát s OIS a optickým zoomem nebo podporou AI, 20 Mpiox selfie kamerku, duální GPS čip, NFC čip, 3400 mAh kapacitu baterie a spoustu dalších vymožeností.

Naše slevové kupóny z e-shopu Geekbuying pak jsou nejen na nejvyšší 6 GB + 256 GB verzi, kterou s kupónem FSKOLWZG pořídíte jen za 401,03 euro, ale i na levnější 6 GB + 64 GB kousek, pro který kupón HQQSGBJT srazí cenu až na 333.48 euro. Jedná se o modely s předinstalovanou globální verzí MIUI ROM, takže se není čeho bát.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.