Bezdrátové nabíjení se nám začíná v telefonech pomalu rozmáhat a tak je jen logické, že se skoro každý z výrobců snaží přijít na trh s vlastní verzí nabíječky a nabídnout tak zákazníkům možnost zůstat v domovské stáji značky. A i když čínští Xiaomi prozatím mají v nabídce modelů s bezdrátovým nabíjením jen Xiaomi Mi MIX 2S, tak samozřejmě nemohli zůstat stranou. Nu a my pro vás dnes máme na jejich bezdrátovou nabíječku jednu malou slevovou akci.

Bezdrátová nabíječka z produkce Xiaomi samozřejmě splňuje standardy Qi bezdrátového nabíjení a můžete tak všem podporovaným modelům dobít šťávu až 7.5W. Nabíječka je poměrně slušivá, kruhového designu s velmi skladnými rozměry, poloměrem asi 10 cm a 86 g váhy. Xiaomi slibují i vysokou účinnost a samozřejmě i veškeré vestavěné ochrany při nabíjení, takže by vše mělo být hezky dle štábní kultury.

A cena ? Díky slevovému kupónu SP0054 z e-shopu Cafago je bezdrátová nabíječka od Xiaomi standardu Qi k mání jen za 14.46 euro, samozřejmě s dopravou zdarma a platností kupónu až do 15. října. Tak proč si jednu nepořídit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.