Sluchátka k mobilním telefonům jsou někdy tak trochu problém. Buď je v balení vůbec nenajdete a nebo nejsou příliš kvalitní a vy se musíte poohlédnout po jiných. My tu dnes máme tři tipy na sluchátka, která by měla splňovat představy audiofilů, jejich cena je přiměřená a když při koupi použijete naše slevové kupóny, můžete ještě nějaký peníz ušetřit.

Nejlevnějšími z dnešní trojice jsou Sennheiser CX300II. Tato kvalitní špuntová sluchátka nabízejí čistý stereofonní zvuk s vylepšenou dynamikou. Jejich frekvenční rozsah je 19 Hz až 21 kHz a impedance 16 Ω.

Díky asymetrickému kabelu, který je při nasazení sluchátek veden za krkem, by se mělo snížit jeho zamotání. Součástí balení je i pouzdro na uložení a snadné přenášení sluchátek. Sennheiser CX300II jsou v prodeji na e-shopu Movilshacks za 17,99 euro a při použití slevového kupónu ve tvaru GIZEAR1 cena spadne na 13,99 euro.

Druhá a poněkud dražší jsou sluchátka AKG K374BT. Ta jsou bezdrátová s 9,2 mm dynamickým ovladačem. Jejich zvuk je velmi čistý, vylepšené basy mají patřičnou hloubku s plnými detaily.

Na kabelu, který sluchátka spojuje, je uložen ovladač se třemi tlačítky pro přehrávání hudby, pozastavení, úpravu hlasitosti hudby a pro přijetí a ukončení hovoru. Sluchátka podporují také Bluetooth 4.0. AKG K374BT sluchátka jsou k mání za 35,99 euro a po použití slevového kupónu ve tvaru GIZEAR2 cena klesne na 31,99 euro.

Na konec tu máme Bluetooth sluchátka JBL T280BT. Ta mají výkonné titanové dynamické ovladače a podání basů je hluboké a silné. Sluchátka jsou opatřena magenety, takže je můžete snadno spojit a nosit na krku.

Na ovládacím modulu jsou tlačítka pro přehrávání, pozastavení a úpravu hlasitosti a pro přijetí a ukončení hovoru. Nechybí ani certifikace IPX4, takže jsou odolná vůči potu. Na e-shopu Movilshacks jsou sluchátka JBL T280BT momentálně nabízena za 57,99 euro, při použití kupónu ve tvaru GIZEAR3 se cena sníží na 52,99 euro.