Sluchátka k mobilním telefonům jsou někdy tak trochu problém. Buď je v balení vůbec nenajdete a nebo nejsou příliš kvalitní a vy se musíte poohlédnout po jiných. My tu dnes máme tři tipy na sluchátka, která by měla splňovat představy audiofilů, jejich cena je přiměřená a když při koupi použijete naše slevové kupóny, můžete ještě nějaký peníz ušetřit.

Nejlevnějšími z dnešní trojice jsou Sennheiser CX300II. Tato kvalitní špuntová sluchátka nabízejí čistý stereofonní zvuk s vylepšenou dynamikou. Jejich frekvenční rozsah je 19 Hz až 21 kHz a impedance 16 Ω.

Díky asymetrickému kabelu, který je při nasazení sluchátek veden za krkem, by se mělo snížit jeho zamotání. Součástí balení je i pouzdro na uložení a snadné přenášení sluchátek. Sennheiser CX300II jsou v prodeji na e-shopu Movilshacks za 17,99 euro a při použití slevového kupónu ve tvaru GIZEAR1 cena spadne na 13,99 euro.

Druhá a poněkud dražší jsou sluchátka AKG K374BT. Ta jsou bezdrátová s 9,2 mm dynamickým ovladačem. Jejich zvuk je velmi čistý, vylepšené basy mají patřičnou hloubku s plnými detaily.

Na kabelu, který sluchátka spojuje, je uložen ovladač se třemi tlačítky pro přehrávání hudby, pozastavení, úpravu hlasitosti hudby a pro přijetí a ukončení hovoru. Sluchátka podporují také Bluetooth 4.0. AKG K374BT sluchátka jsou k mání za 35,99 euro a po použití slevového kupónu ve tvaru GIZEAR2 cena klesne na 31,99 euro.

Na konec tu máme Bluetooth sluchátka JBL T280BT. Ta mají výkonné titanové dynamické ovladače a podání basů je hluboké a silné. Sluchátka jsou opatřena magenety, takže je můžete snadno spojit a nosit na krku.

Na ovládacím modulu jsou tlačítka pro přehrávání, pozastavení a úpravu hlasitosti a pro přijetí a ukončení hovoru. Nechybí ani certifikace IPX4, takže jsou odolná vůči potu. Na e-shopu Movilshacks jsou sluchátka JBL T280BT momentálně nabízena za 57,99 euro, při použití kupónu ve tvaru GIZEAR3 se cena sníží na 52,99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.