OUKITEL WP2 je nejnovější odolný telefon značky OUKITEL. Kombinuje baterii s velkou kapacitou a odolné tělo. Odolné telefony jsou konstruovány tak, aby vydržely pády, utopení vašeho zařízení, nebo otřesy, se kterými nepočítáte. Nicméně uživatelé se stále obávají, že telefon může po tom všem zkolabovat. Ovšem WP2 byl navržen tak, aby fungoval a to tak, že za všech těchto situacích by měl prostě přežít bez ztráty květinky.

Pokud tomu nevěříte, podívejte se na video níže:

Oukitel WP2 je vybaven velkým 6 palcovým displejem s FHD+ rozlišením a poměrem stran 18: 9. Tento přístroj je poháněn procesorem MediaTek MT6750T s frekvencí 1,5 GHz ve spojení s 4GB RAM.

Oukitel tvrdí, že čipová sada MediaTek MT6750T není tak pomalá, jak lidé říkají, protože drobné inovace zvýšily výkon telefonů s touto sadou. Například většina smartphonů s MT6750T zaznamenala na Antutu kolem 45 000 bodů, ovšem WP2 dosáhl překvapivě až na 56076 bodů.

Telefon bude k dispozici ve dvou barevných odstínech a budou to kombinace černé s šedou a černé se zlatou barvou. Samozřejmostí je certifikace IP68. Jeho odolnost by mělo podpořit i použití skla Gorilla Glass, pevných materiálů a pružného polyethylenového lepidla. Díky tomu bude Oukitel WP2 mimořádně odolný proti vodě, prachu, nárazům a poškrábání.

OUKITEL potvrdil, že předprodej WP2 se bude odstartuje 24. září/septembra v rámci Chinese Mid-Autumn Festival, a to znamená, že můžete možná získat i nějaké slevy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.