Selfie tyče jsou oblíbenou zbraní (nejen) asijských turistů a i mezi našimi občany zejména ženského pohlaví (tímto se omlouvám vynechání ostatních 76 momentálně existujících pohlaví) patří k populárním doplňkům k pořízení toho nejlepšího selfie s vyšpulenými rty. Jednu takovou selfie tyč Huawei AF15 pro vás dnes máme z nabídky e-shopu Tomtop, ale tenhle kousek zaujme možná i některé pány.

Huawei AF15 totiž kromě jasné funkce selfie tyče dovede zastoupit i tripod (tedy trojnožku) a takový malý integrovaný stativ se může vždycky hodit. Selfie tyč lze vysunout až do délky 46,5 cm, ale v zavřeném stavu je poměrně kompaktní s 18 cm délkou. Kloub tyče pak lze otáčet plně v 360° rozsahu, takže polohovatelnost je opravdu slušná. Propojení s telefonem je pak samozřejmě realizováno pomocí Bluetooth připojení a kompatibilní je jak s Androidem, tak iOS.

Naše dnešní nabídka e-shopu Tomtop pak má selfie tyč Huawei AF15 jen za 14.69 euro, jedná se o černou barevnou variantu a prodej se řeší skrz Ebay s dopravou zdarma. Tak vzhůru na selfie !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.