Honor 8X by oficiálně představen v Číně zhruba před týdnem, takže jeho parametry máme dosud v živé paměti. Telefon spadá do střední třídy, ale jeho cena, tedy alespoň ta čínská, je skutečně výborná.

Díky tomu Honor 8X zaujal potenciální kupce a mnozí evropští fanoušci netrpělivě očekávají, kdy se telefon začne prodávat i na Starém kontinentě. Právě pro ně tu máme dobrou zprávu. Uvedení na evropskou scénu se chystá na 11. října/októbra a určitě potěší, že akce proběhne v Praze.

Bližší informace o hodině a přesném místě konání zatím k dispozici nejsou, ale předpokládáme, že se k nám určitě donesou. Stejně tak není známá cena, za kterou se bude Honor 8X prodávat v Evropě, potažmo v České republice.

Na čínském trhu je cenovka nastavena na zhruba 176 a 240 euro, ale jak všichni víme, mimo Čínu se ceny zvedají. V rámci evropského trhu se odhaduje, že by se snad mohly pohybovat mezi 250 až 300 euro. U nás by se tedy mohl prodávat za 6 až 7 tisíc korun.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.