Průkopník na poli poslední generace herních telefonů se už brzy dočká následovníka a Razer Phone 2 už se nám díky infomacím z posledních dní začíná hezky vybarvovat. A tentokráte bychom se možná měli dočkat i lehce revolučnějšího designu, tedy alespoň na tuto možnost dnes poukázal slavný „únikář“ Evan Blass, na jehož Twitteru se objevily i první snímky telefonu. A z hráčského pohledu by mohly být opravdu zajímavé.

Razer Phone 2 se v minulých dnech už mihnul i ve výsledcích benchmarků Antutu a Geekbench, ale teprve první pořádný obrázek těmto suchopárným číslům dodá šťávu. Je z něj totiž patrné, že telefonu bude slušnou porcí vycházet z designu svého předchůdce, takže se opět dočkáme hranatého „cihlovitého“ designu, dopředu orientovaných stereo reproduktorů, lehce přerostlých horních a dolních rámečků displeje nebo selfie kamerky v levém horním rohu. Potud nic moc nového.

Z jiného soudku je ale záběr zadní strany telefonu, i když se bohužel jedná jen o částečné odhalení. I tak je na snímku jasně viditelná velká čtvercová dotyková plocha, která by teoreticky mohla sloužit u řady her k preciznějšími nebo pohodlnějšímu ovládání. Nic dalšího však prozatím není k dispozici, takže budeme muset počkat na další vlnu odhalení a úniků pro více novinek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.