Před tím, než Vernee inženýři začali pracovat na přístroji Vernee M5, provedla společnost průzkum, ze kterého jí vypadlo, že ne všichni uživatelé chytrých telefonů touží pod obřích pádlech. Jestliže i vy mezi takové uživatele patříte, můžete si M5 pořídit na oficiálním Vernee e-shopu pro Českou republiku.

Design telefonu je jednoduchý a trochu možná připomíná model Vernee Mars. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6750, který doplňuje 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště. To lze dále rozšířit až o 256 GB.

Jak již bylo řečeno, displej telefonu má na dnešní poměry menší úhlopříčku, konkrétně 5,2 palce s rozlišením 1280×720 pixelů. Čelní panel přístroje má poměrně výrazný spodní a horní rámeček a zadní panel patří kromě snímače otisků prstů také 13 MPix fotoaparátu s rychlým ostřením do 0,3 sekundy. Přední selfie kamerka je 8 MPix.

Baterie má kapacitu solidních 3300 mAh a operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS. Nechybí ani podpora 4G na frekvencích 800/1800/2100/2600 MHz.

Tolik tedy ve stručnosti o parametrech Vernee M5, který je stále v prodeji na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku za rozumnou cenu 3490 Kč. Vybrat si můžete buď černou variantu, nebo variantu modrou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.