3D tiskárny už dávno nejsou vyhrazeny jen profesionálům a firmám, ale už se pomalu stává pro fanoušky standardem mít nějaký ten kousek doma. Většinou se však jedná o menší kompaktnější modely, protože velké verze byly často stále ještě poměrně drahým špásem. To už však také není vždy pravda a jako důkaz pro vás máme dnes akci se slevovým kupónem na velkou 3D tiskárnu Alfawise U20 ze zásob e-shopu Gearbest.

Alfawise U20 je opravdu velkoformátovou 3D tiskárnou s pracovní plochou 300 x 300 x 400 mm, takže není problém si vyrobit i něco většího. K ovládání slouží 2.8-palcový barevný dotykový displej a ke komfortu tisku napomáhá i dvojitý systém ochrany, který dočasně přeruší tisk při výpadku proudu nebo nedostatku materiálu. Tiskárna je také velmi jednoduchá k sestavení, během 5 minut po vybalení byste měli být připraveni k zahájení tisku. Samozřejmostí je podpory široké škály materiálů a možnost vybrat si provozní teplotu tisku v závislosti na použitém materiálu.

A s naším slevovým kupónem GBAlfawiseU20 si velkou 3D tiskárnu Alfawise U20 můžete pořídit na e-shopu Gearbest jen za 279.99 dolarů, takže pokud toužíte po nějakém profesionálnějším kousku pro vaše kreativní 3D sklony, tak by to mohl být ideální model k pořízení.