Polovina září už je skoro za námi a tak už se pomalu blíží předem ohlášený čas vydání nového super levného modelu Oukitel C12 Pro. A tak je jen logické, že se výrobce snaží dopředu podpořit zájem o tento telefon malou kampaní. Na první pohled tento kousek vypadá zajímavě, tedy pokud jste fanoušky velkých displejů za minimální ceny, ale bohužel bude mít i jednu poměrně masivní pihu na kráse.

Oukitel C12 Pro se bude snažit u fanoušků zabodovat velkým 19:9 displejem s úhlopříčkou 6,18-palce, nezbytným vykousnutím displeje, štíhlým designem a úzkými rámečky, quad-core procesorem MT6739, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 3300 mAh kapacitou baterie, 8 Mpix + 2 Mpix duálním zadním fotoaparátem, 5 Mpix selfie kamerkou, čtečkou otisků prstů a Face ID technologií, dual SIM sloty, samostatným microSD slotem a samozřejmě velmi příznivou cenou. To vše zní stále slušně, takže kde je už zmíněný zakopaný pes ? Velký displej totiž bohužel cestoval do pravěku, protože bude mít velmi nedostačující rozlišení 996 x 480 pixelů…

Oficiální cena telefonu na stránkách Oukitelu je stanovena na 89.99 dolarů, ale podle slov výrobce bude masivně snížena během prvních předprodejových akcí, takže je stále šance, že se podaří nedostatky modelu vyvážit extrémně nízkou cenou. Tak snad nás za pár dnů Oukitel C12 Pro příjemně překvapí.