Spekulace a zprávy ohledně chystaného OnePlus 6T pomalu začínají nabírat obrátky a to je neklamným znamením blížícího se data vydání. Včera byla potvrzena čtečka otisků prstů integrovaná přímo v displeji a celá nová softwarová technologie s ní spojená s poměrně slaboduchým názvem „Screen Unlock“. Je tak jasné, že OP6T bude konečně moci nabídnout opravdové lákadlo a možná bude ještě lépe, někteří analytici opatrně mluví o možnosti bezdrátového nabíjení, ale prozatím velmi potichu a neurčitě.

Dnešní novinkou je však nový teaser a obrázek a v tomto případě opravdu vydá za tisíc slov, protože se z něj dá vyčíst pořádná porce informací. Zaprvé jeho rozložení opět jasně indikuje použití čtečky otisků prstů integrované přímo v displeji, ale hlavně konkrétně obsahuje datum, které by mohlo být datem vydání, tedy 17.říjen. Konspirační teoretici hned přispěchali s vysvětlením, podle kterého vše přesně zapadá do čínské hry s čísly (ostatně pamatujete na vynechaný OnePlus 4 ?). OP3 totiž přišel na trh 14.června, OP3T pak 15.listopadu, OP5 20.června a OP5T 21.listopadu. Vždy tedy o den později než předchozí model, takže se nabízí, že OP6 byl představen 16.května a teoreticky by tak souhlasil i dřívější měsíc.

Těžko říci, zda na této hře s čísly opravdu něco je, ale každopádně bude OnePlus 6T pořádnou náloží velmi pokročilých specifikací za rozumnou cenou. Nejčastěji se ve spojitosti s hardwarovou výbavou hovoří o větším AMOLED displeji, procesoru Snapdragon 845, velmi malému kapkovitému vykousnutí displeje, 6GB/8GB RAM, 64/128/256 GB vnitřní paměti a ještě rychlejšímu rychlo-nabíjení založeném na technologii OPPO Super VOOC charging, i když se možná dočkáme názvu „Super Dash Charge“ nebo „Warp Charge. OnePlus jsou notoricky známí úniky informaci dlouho před vydáním, takže se máme určitě v příštích dnech na co těšit.