Odolné smartphony mají, už dle svého jména, odolat poměrně těžkým případům jejich používání i díky certifikaci IP68. A pro neotřelé používání venku je velmi důležitá ochrana proti nárazům. Dnes se k nám dostal takový brutální test odolnosti pro nový model OUKITEL WP2.

Video je poměrně divoká jízda, protože telefon letí z mostu, spadne ze schodů, bouchá se s ním do ocelové trubky, řeže do něj ostrý nůž a bouchají různé kladiva. Všechny scénáře tortury ale nezanechávají výraznou známku na jeho těle a displeji chráněném Gorilla Glass. Však podívejte se sami na video, které publikoval výrobce Oukitel:

OUKITEL WP2 ale nabízí i zajímavé specifikace, kdy se dočkáme 6-palcového FHD+ displeje od AUO, osmijádrový procesor MT6750T, 4 GB RAM, vnitřní paměť o velikosti 64 GB, duální zadní kamerové kombo 16MP + 2MP, NFC, čtečku otisků prstů, obří baterii 10 000 mAh s podporou rychlého nabíjení 9V/2A a OS Android 8 Oreo.

Oukitel WP2

Nyní už víme i kdy se dočkáme předprodejů, což nastane 24. září. OUKITEL WP2 bude k dispozici ve dvou barevných variantách (zlatočerná a černá) a k dispozici by měl být výhradně přes e-shop Gearbest, kde by měl být k mání i za speciální sníženou cenu.