Motto: Když už nevíš co by, pořiď si třeba spartakiádní lehátko od Xiaomi!

Další z portfolia značek spadající pod čínského giganta Xiaomi je společnost YouPin. A ta má záběr své činnosti, podobně Xiaomi, dalo by se říci široký. Pro příklad mohu uvést závěsnou pračku přes stan až třeba po vzduchové ventilátory.

Další, až neuvěřitelné produkty tohoto čínského giganta, nás čekají dnes. První si představíme skládací lehátko, pro které se v našich končinách vžil přívlastek spartakiádní. A nebyla by to spartakiáda bez pořádného spacího pytle. Tahle kombinace obou produktů slibuje zajímavý zážitek.

Xiaomi YouPin skládací lehátko

YouPin skládací lehátko, ideální toť společník na různé kempovací, ale i jiné akce. Za nespornou výhodu považuji jeho mobilitu, díky rozměrům ve složeném stavu činícím 25 x 15 x 103 cm. Z tohoto balíčku pak složíte díky důmyslné konstrukci lůžko o velikosti 188 x 65 x 14 cm. Ne nepodstatnou roli hraje i váha celého systému a ta činí velmi pěkných 7 kg. Upřímně na batoh to nevidím, ale přibalen v autě se může určitě hodit.

Především, když vyrážíte na nějakou tu rodinnou, či přátelskou akcičku končící v pozdních hodinách nějakou tou pijatikou. V tomto případě Xiaomi YouPin skládací lehátko může posloužit přímo ideálně. Především v situaci vyřešení otázky, kam se svým znaveným já po skončené akci. Přesně tak, na YouPin skládací lehátko.

Nezapomeňme zmínit i polohovatelnost podhlavníku a solidní nosnost celé této bizarní stavby z pevnostní tkaniny a změti všech těch trubek.

YouPin spací pytel od Xiaomi

Spací pytel Xiaomi je vyroben ze syntetických dutých vláken a vyplněn prachovým kachním peřím. Svrchní část výrobce voděodolně ošetřil proti promoknutí, třeba ranní rosou. Xiaomi Youpin spací pytel navíc odolává statické elektřině.

Spací pytel je střižen do tzv. tvaru mumie, což znamená, že nejužší část je u nohou s 50 cm a postupně k ramenům se rozšiřuje až na šířku 85 cm. Díky kompresnímu obalu se YouPin spací pytel dá sbalit do velmi kompaktního rozměru 14 x 24 cm. Za nepostradatelnou součást spacáku považuji kapuci a možnost seskupení více spacáků k sobě, a to pomocí poutek.

Komfortní zóna YouPin spacího pytle se dostává do rozmezí teplot od 2 °C po 14 °C.