Ohodnoťte článek

Razer Phone 2 chce navázat na úspěch svého předchůdce a podle toho, co zatím můžeme vidět v syntetických testech, by se mu to mělo podařit. Dokonce by ho mohl i jak parametry, tak výkonem překonat.

Před pár dny prošel tento herní telefon testem na Geekbench. Zde jsme měli možnost zjistit, že bude vybaven procesorem Snapdragon 845 a 8 GB RAM. Ani jeho výsledky v jednotlivých testech nevypadaly špatně.

Další testování na sebe nenechalo dlouho čekat, takže dneska mrkneme na výsledky z Antutu a doplníme i pár dalších specifikací. Podle výpisu bude mít Razer Phone 2 displej s rozlišením 2560×1440 pixelů se stejným poměrem stran jako předchůdce, tedy 16:9.

Jako GPU bude použit Adreno 630 a kapacita interní paměti by měla dosáhnout na 512 GB. Je však pravděpodobné, že výrobce dodá i verze s nižším interním úložištěm za zřejmě nižší cenu.

V Antutu byl testován model s Android 8.1 Oreo. Ovšem vzhledem k tomu, že se očekává, že by Razer Phone 2 měl spatřit světlo světa až koncem roku, je docela možné, že finální produkt bude běžet na Android Pie.

Telefon nasbíral v rámci testování 283397 bodů, což je celkem srovnatelné skóre jako má například Samsung Galaxy Note 9 a nebo OnePlus 6. Je to však o něco méně, než získal herní telefon Xiaomi Black Shark.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.