Letošní řada Moto G6 sice byla uvedena koncem dubna/apríla, ale to nebrání tomu, aby se někteří grafici nepustili do renderů řady Moto G7. A podle všeho Motorola skutečně už nyní na této řadě pracuje.

Jedním z designérů, kteří dávají na YouTube poměrně pravidelně své obrázky je i Waqar Khan. Ten nás tedy teď navnadí na to, jak by mohly telefony Moto G7 vypadat.

Podle renderů by mohly mít telefony Moto G7 a G7 Plus „kapkový“ horní výřez, což je asi ten největší designový rozdíl oproti stávající řadě G6, která výřez nad displejem nemá. Dokonce to vypadá, že i boční rámečky a brada jsou poněkud užší než u předchůdců.

Zadní panel bude zřejmě skleněný a modul fotoaparátu bude mít opět kruhový tvar a pod ním je uložen snímač otisků prstů. Ten je, jak je u Motoroly už pravidlem, vsazen do loga společnosti.

Celkově lze říci, že i telefony Moto G7 se budou držet designové linie, na kterou jsme zvyklí. Stejně tak se očekává, že série bude uvloněna v dubnu/apríli příštího roku a telefony budou spadat do střední třídy.

Spekuluje se, že procesorem by mohl být Snapdragon 630 s 6 GB RAM a evropská cena přístrojů by se mohla pohybovat kolem 220 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.