V dnešní době je v podstatě zbytečné a kontraproduktivní nemít svého ocelového oře vybaveného nějakou tou dash kamerou, protože nikdy nevíte kdy se vám záznam může hodit. Navíc je její pořízení velmi levná záležitost, která vám peněženku ani příliš neprovětrá. A právě takovou levnou dash kamerou je V41, na kterou dnes pro vás máme slevový kupón z e-shopu Cafago.

Dash kamera V41 je schopna pokrýt široké 170° pole záběru, takže není problém vidět celou šířku čtyřproudé dálnice. Nahrávání je ve FullHD a samozřejmostí je loop funkce s konstantním přepisem starého záznamu, takže 24/7 pokrytí vaší jízdy je skutečností. A díky vestavěnému G-senzoru dokáže detekovat kolizi, či nehodu a ochránit záznam pro pozdější důkazní použití. Nahrávky si můžete prohlédnou hned na velké 3-palcové obrazovce a v balení jsou dva druhy uchycení, takže máte na výběr.

A díky slevovému kupónu PS7791 si můžete na e-shopu Cafago tuto šikovnou dash kamerou V41 pořídit až do 15. října jen za 14.99 euro, což je opravdu za hubičku. Tak proč nemít pro jízdu autem krytá záda.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.