Apple bezpochyby vyrábí telefony té nejvyšší kvality, ale to se často nedá vždy říct o kvalitě jejich doplňků a příslušenství. Zejména kabely od nabíječky jsou legendární svojí náchylností k rozpadnutí a to stejné se dá říci i o přibalených sluchátkách. Navíc je pořízení náhradních kousků poměrně drahou záležitostí, ale ani to nemusí platit v každém případě. Existují totiž prodejci, jako je třeba e-shop Movilshacks, kde najdete originální Apple příslušenství jen za zlomek ceny.

Například originální sluchátka Apple Earpods jsou k mání jen za 9.69€ a jak jistě víte, tak patří k těm nejlepším „špuntům“ na trhu co se týče kvality zvukového přednesu. Navíc mají na kabelu ovládání, vestavěný mikrofon pro hands-free použití a samozřejmě jsou kompatibilní s každým modelem iPadu, iPhonu či iPodu na trhu.

Dalším velmi žádaným kouskem je určitě nabíjecí kabel s Lightning konektorem, který si pořídíte jen za 8.79€. Kabel samotný má metrovou délku a Lightning konektor je mnohem odolnější a šikovnější, než starší 30-pinový konektor, navíc je podobně jako USB-C reverzibilní. Takže pokud máte nějaký ten Apple produkt s Lightning konektorem, tak se kabel do zásoby určitě bude hodit.

A k nabíjecímu kabelu pak samozřejmě patří i nabíječka, tedy konkrétně originální Apple adaptér s klasicky velmi kompaktními rozměry. Ten zvládne pracovat s 5W, přesně pak 5V/1A a je kompatibilní se 100V-240V. Nutnost ke každému mobilnímu Apple produktu a s cenou pouhých 9.69€ je za hubičku

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.