Společnost Razer odstartovala svým herním telefonem Razer Phone honbu ostatních společností za rozšířením portfolií o podobný kousek. Je to jen logické, protože herní telefony jsou takovou malou tržní dírou, kde ještě není přesyceno.

Nutno dodat, že sama společnost Razer připouští, že na svém herním telefonu poměrně dost vydělala a už vyčlenila zdroje na vývoj a výrobu jeho nástupce, který ponese lakonický název Razer Phone 2.

To, že Razer Phone 2 je reálnou záležitostí potvrzuje i jeho benchmarkové testování. Výpis z Geekbench navíc odhaluje i některé z parametrů tohoto herního stroje.

Uvedeným procesorem je Snapdragon 845, který doplňuje 8 GB RAM paměti. A pokud se podíváme na výsledky, tak v single-core testu získal telefon 2026 bodů a v multi-core testu pak 8234 bodů.

Skóre je tedy srovnatelné s přístroji, které mají tuto konfiguraci procesoru a RAM. Ovšem vzhledem k tomu, že Razer Phone 2 by se měl na trhu objevit až koncem letošního roku, je velmi pravděpodobné, že jeho výkon bude ještě dostatečně optimalizován a telefon by se tak mohl stát opravdu tím nejvýkonnějším, co lze letos na trhu najít.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.