To, že budou novinkové telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL oficiálně uvedeny až 9. října/októbra poměrně přesně tipovali už před časem analytici z Bloomberg. A tento tip je již oficiálně potvrzen, protože Google vypustil do světa upoutávku na svou akci.

Je však jistým překvapením, že představovačka se letos bude konat v New Yorku. Doposud totiž Google představoval své novinkové produkty v Kalifornii v Mountain View. Celá akce vypukne v 11:00 tamního času a bude k vidění na YouTube.

Je jasné, že hlavními hvězdami budou letošní novinkové Pixel telefony, ale očekává se, že Google představí i něco dalšího. Podle všeho by to mohl být nový Pixelbook, druhá generace sluchátek Pixel Buds, případně i nástupce Chromecast Ultra.

Přestože by spousta fanoušků ráda viděla i hodinky Pixel Watch, tak ty s nejvyšší pravděpodobností představeny nebudou. Google je údajně ještě nemá připraveny do zcela finální podoby.

Do akce ovšem zbývá víc než měsíc, takže se na síti zcela jistě objeví informace o tom, co bude na prezentační akci oficiálně uvedeno.