I když už nejsou tablety dávno mezi největšími taháky značky Xiaomi, tak poslední generace v podobě modelů Xiaomi MiPad 4 a MiPad 4 Plus má stále co nabídnout. Jedná se o skvěle zpracované a výkonné alternativy k iPadům za výrazně nižší a lákavější ceny. A dnes tuto cenu ještě lehce snížíme pomocí našeho slevového kupónu na Xiaomi MiPad 4 Wi-Fi International version z e-shopu Gearvita.

Xiaomi MiPad 4 je tabletem klasického střihu s celokovovou konstrukcí, tloušťkou jen 7,9 mm a 342 g váhy. Může nabídnout 8-palcový displej s FullHD rozlišením 1920 x 1200 pixelů a poměrem stran 16:10, výkonný procesor Snapdragon 660, 4 GB RAM, 64 GB eMMC vnitřní paměti, dual band Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, technologii odemčení tabletu rozpoznáním obličeje, 13 Mpix + 5 Mpix fotoaparáty, 3.5mm audio jack, 6000 mAh kapacitu baterie a systém MIUI 9 založený na Androidu 8.1 Oreo.

A použitím slevového kupónu MiPad4IN stránkách e-shopu Gearvitana se dostaneme na cenu 206 dolarů. Jen mějte na paměti, že se jedná o Wi-Fi verzi, tedy bez SIM slotu, podpory LTE a GPS čipu. I tak se jedná o jeden z nejvýhodnějších tabletů na trhu, takže pokud něco podobného sháníte, tak se vám tento kousek určitě může hodit.