I když už nejsou tablety dávno mezi největšími taháky značky Xiaomi, tak poslední generace v podobě modelů Xiaomi MiPad 4 a MiPad 4 Plus má stále co nabídnout. Jedná se o skvěle zpracované a výkonné alternativy k iPadům za výrazně nižší a lákavější ceny. A dnes tuto cenu ještě lehce snížíme pomocí našeho slevového kupónu na Xiaomi MiPad 4 Wi-Fi International version z e-shopu Gearvita.

Xiaomi MiPad 4 je tabletem klasického střihu s celokovovou konstrukcí, tloušťkou jen 7,9 mm a 342 g váhy. Může nabídnout 8-palcový displej s FullHD rozlišením 1920 x 1200 pixelů a poměrem stran 16:10, výkonný procesor Snapdragon 660, 4 GB RAM, 64 GB eMMC vnitřní paměti, dual band Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, technologii odemčení tabletu rozpoznáním obličeje, 13 Mpix + 5 Mpix fotoaparáty, 3.5mm audio jack, 6000 mAh kapacitu baterie a systém MIUI 9 založený na Androidu 8.1 Oreo.

A použitím slevového kupónu MiPad4IN stránkách e-shopu Gearvitana se dostaneme na cenu 206 dolarů. Jen mějte na paměti, že se jedná o Wi-Fi verzi, tedy bez SIM slotu, podpory LTE a GPS čipu. I tak se jedná o jeden z nejvýhodnějších tabletů na trhu, takže pokud něco podobného sháníte, tak se vám tento kousek určitě může hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.