Ohodnoťte článek

Bleskové prodeje (neboli v originále flash sales) jsou tím nejlepším momentem k nákupu některého produktu na čínských e-shopech, protože cena může klesnout opravdu dramaticky. Většinou je však také nutná poměrně rychlá reakce kvůli často velmi limitovaným skladovým zásobám produktu. A to je právě případ dnešní bleskové nabídky bluetooth sluchátek Alfawise Mini True Wireless z oblíbeného e-shopu Gearbest.

Alfawise Mini True Wireless jsou bezdrátová sluchátka využívající technologii Bluetooth 5.0 pro lepší stabilitu a kvalitu zvukového přenosu, dají se používat buď jako mono nebo stereo. Konstrukce je ergonomická, takže nehrozí, že by vám jednoduše z uší vypadly. A zvuk by díky Hi-Fi mini reproduktorům opravdu na velmi solidní úrovni. Jako vítaný bonus pak jsou sluchátka dodávána v celokovovém boxu, který slouží nejen jak nabíjecí základna pro sluchátka samotné, ale i jako alternativní powerbanka s kapacitou 2100 mAh.

Bezdrátová sluchátka Alfawise Mini True Wireless jsou momentálně k mání na e-shopu Gearbest jen za 24.99 dolarů a to jak v klasické černé verzi, tak i slušivé Lava Red rudé variantě. Jak již bylo zmíněno, tak jsou zásoby velmi omezené, takže pokud byste si je toužili pořídit, tak radši pospěšte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.