Robotické automatické vysavače už se zabydlely i v našich domácnostech a zejména ve větších domech se může jednat o velmi vítané pomocníky. Většinou se však i u čínských modelů jedná stále o poměrně drahé kousky, což však nemusí být vždy pravda. My pro vás dnes máme slevový kupón z e-shopu Cafago, díky kterému srazíme cenu robotického vysavače CleanRobot pod pouhých 20 euro !

Samozřejmě nemůžeme očekávat od CleanRobota všechny pokročilé funkce mnohem dražších model, ale i tak toho zvládne překvapivě mnoho. Jako je třeba duální filtr, velmi tichý motor, základní technologie změny směru k vyhnutí se překážkám, solidní kapacita baterie  s výdrží až 1.5 hodiny, čistící utěrka z mikrovlákna a poměrně kompaktní rozměry. Sluší se podotknout, že je vysavač určen zejména pro bezkobercové povrchy.

A CleanRobot vám navíc opravdu neudělá ani díru do rozpočtu, protože se slevovým kupónem RS2725 si ho na e-shopu Cafago můžete pořídit jen za 18.99 euro. Doprava je samozřejmě zdarma, cena je navíc pod hranicí doplatku DPH či cla a kupón platí až do 30. září, tak proč si neudělat radost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.